-
Programmatic specialista
-
Autószerelő
-
Eladó, szabász
-
Értékesítési menedzser - Állásportál.hu
-
Kisgyermeknevelő gondozó
-
Sofőr
-
Pincér
-
Épületkarbantartó munkatárs
2023. 10. 27
-
Pék - Kemencés
2023. 10. 27
-
Összeszerelő pozíció 2 műszakban Kunszentmiklóson
2023. 10. 27
-
Gépkezelő munkatárs (Szeged)
2023. 10. 27
-
Karbantartás támogató technikus
2023. 10. 27
-
Szállodai Karbantartó / Villanyszerelő
2023. 10. 27
- További állások »
- Álláshirdetés-feladás »
Az első néhány napban, amíg még nem lakta be tengerimalacunk új helyét, ne nagyon vegyük kézbe. Ezekben a napokban próbálkozzunk az etetéskor barátkozni a cocával.

Az összebarátkozás az első pillantban elkezdődik, hogy ez teljesen gördülékenyen menjen, csak néhány alapvető dologra kell odafigyelni:
1. A tengerimalacnak csak éjszakára érdemes betenni házikót vagy búvóhelyet, máskülönben ha csak teheti, minden közeledésünkre oda fog menekülni.
2. Az első néhány napban, amíg még nem "lakta be" kedvencünk új helyét, ne nagyon vegyük kézbe. Ezekben a napokban próbálkozzunk az etetéskor barátkozni a tengerimalaccal, hagyjuk, hogy közelebb merészkedjen a kezünkhöz, barátkozzon az illatunkkal, esetleg elvegye a kezünkből a zöldség- vagy gyümölcsszeletet.
![]() |
A tengerimalac ha lassan is, de megszelidíthető |
3. Mikor a tengerimalac már fesztelenebbül jár-kel lakóhelyén, próbálkozhatunk az ölbevétellel is. Aztán ahogy szorosabbra fűzödik a kapcsolat kis kedvencünkkel, akár elkezdhetjük tanítgatni is. (Ehhez hozzátenném, hogy a malacok nem kifejezetten mutatványos állatok, de sok interneten fellelhető videó tanúsága szerint be lehet nekik tanítani egy-két apró trükköt.)
A tengerimalac szörfözni is tud! |